You may also like
-
Product Code: BB50337175 Stock Available
-
Product Code: AC6427140 Stock Available
-
Product Code: TX510362979 Stock Available
-
Product Code: KF019099593 Stock Available
-
Product Code: HSW351053179 Stock Available
-
Product Code: KF240016991 Stock Available
-
Product Code: AU00099940 Stock Available
-
Product Code: AU053871433 Stock Available
-
Product Code: KF100397422 Stock Available
-
Product Code: BC1000212344 Stock Available
Product Details
General Information
| Colour | Charcoal |
| Adjustable | Yes |
| Dimensions | 435x350x90mm |
| Height Adjustable | Yes |
| Manufacturer | HC Slingsby PLC |
| Material | Plastic |
| Platform Size | 435x350mm |
| Platform Material | Plastic |
| Weight | 1.67kg |
| Warranty | 1 Year Warranty |
| Tilt Adjustment | Yes |
Product Information
| Brand | Fellowes |
| Type | APC & Accessories |
Key Data
| ISO 14001 | Yes |
