Product Details
General Information
| Colour | Black |
| Product type | Ear hook |
| Brand compatibility | Jabra |
| Compatibility | Engage 65, Engage 75 |
| Product colour | Black |
| Bluetooth | Yes |
| Quantity per pack | 4 pc(s) |
| Package width | 90 mm |
| Package depth | 95 mm |
| Package height | 10 mm |
| Package weight | 100 g |
| Harmonized System (HS) code | 85189000 |
| Master (outer) case width | 595 mm |
| Master (outer) case length | 399 mm |
| Master (outer) case height | 167 mm |
| Master (outer) case gross weight | 1.98 kg |
| Products per master (outer) case | 180 pc(s) |
| Country of origin | China |
Product Information
| Brand | Jabra |
| Type | Headsets & Microphones |
Sustainability
Description
One Jabra Engage convertible accessory pack. Includes EarGels and earhook pack.
From the Manufacturer
Alternatives
We are sorry but no alternatives are currently available, we are working on getting this back in stock as soon as possible.
